31 yanvar 2023-cü il tarixində AR ETN Torpaqşünaslıq və Aqrokimya İnstitutunda “Torpaqşünalıq” ixtisası üzrə təhsil alan I kurs magistrantların qış  imtahan sessiyası başa çatıb.
İnstitutun magistrantları İsmayılova Fidan, Ağayeva Rəqsanə, Axundzadə Fərəh 06-31 yanvar tarixlərdə “Torpaqşünaslığın müasir problemləri”, “Torpaqşünaslığın tarixi və metodologiyası”, “ Torpağın kimyası”, “Torpağın fizikası”, “Torpağın biologiyası”,  “ Xarici dil” fənlərindən imtahan veriblər. İmtahan proseslərində İmtahan komissiyasının üzvləri, İnstitutun Təhsil şöbəsinin müdiri, fənn müəllimləri iştirak ediblər.

Завершилась зимняя экзаменационная сессия аспирантов Института почвоведения и агрохимии Министерство науки и образования Азербайджанской Республики
• 2023-02-02
31 января 2023 года завершилась зимняя экзаменационная сессия аспирантов первого курса по специальности «Почвоведение» Института почвоведения и агрохимии Министерство науки и образования Азербайджанской Республики.
С 6 по 31 января аспиранты института Исмаилова Фидан, Агаева Рагсане, Ахундзаде Фарах сдали экзамены по предметам «Современные проблемы почвоведения», «История и методология почвоведения», «Химии почв», «Физики почв», «Биологии почв». ", "Иностранный язык". В экзаменационном процессе участвовали члены экзаменационной комиссии, начальник отдела образования института, учителя-предметники.